Послуги

Продаж

"Теплий Дім Полтава" пропонує своїм клієнтам широкий спектр фітингів та матеріалів для сантехробіт, газові котли та колонки, водонагрівачі, кондиціонери, металопластикові вікна, радіатори та багато іншого.

Проектування

Основним з видів діяльності ТОВ «Теплий Дім Полтава є: - проектування та інжиніринг теплогенераторних; - проектування будівель і споруд цивільного та промислового призначення; - проектування вентиляції. Спеціалісти фірми мають багаторічний досвід в проектних і виробничих структурах. Це дозволяє знайти правильний підхід до кожного замовника і окремого варіанта проектування.

Сервіс

Неизбежное постепенное снижение эффективности работы котла обычно происходит медленно и незаметно для владельца. Профилактика любого самого надёжного котла в наших условиях - вещь необходимая. Если своевременно проводить ТО, то можно продлить срок службы оборудования и избежать больших затрат на его ремонты.

Монтажні роботи

Мы располагаем квалифицированным штатом специалистов, который качественно и в срок выполнит сантехнические работы любой сложности.